0
Požádat o callback
Skandinávské vikingské runy - magická síla prastarých symbolů od Skandinávců.
Dar od Odina, magické runy chránily lidi před ztrátami, bolestí a neštěstím po stovky let.
  • Získejte peníze

  • Vyřešte problémy

  • Ovlivněte události svého života

Objednat runu z 1300 Kč

běžná cena 2600 Kč

50% sleva dostupná dnes
Co jsou runy?
Podle legendy ze staré skandinávské mytologie byly runy na světě už od počátku věků. Byly uloženy v samém srdci vesmíru - ve Stromu života. Největší skandinávský bůh a král Asgardu Odin chtěl runám porozumět, takže se obětoval. Propíchl si vlastní srdce a přibil se ke Stromu života a strávil na něm devět dní a devět nocí vzhůru nohama, dokud mu tajemství run nebylo odhaleno. Po tom, co se dozvěděl o svátosti a síle run a byl schopen vnímat jejich sílu, Odin šel a popsal všechny tyto svaté znaky jako grafické symboly, kterým porozumí všichni lidé.
Když se podíváte do středověku, zjistíte, že runová abeceda byla součástí starého germánského písma a objevovala se také v mnoha dalších oblastech střední Evropy od 1. století až do 19. století.

Sekvence "písmen" runové abecedy se nazývá Futark (zkratka složená z prvních písmen názvů prvních šesti run).
Síla Fehu

Fehu je první runa Futarku. Jde o symbol spirituální a materiální hojnosti, šetření a zvýšení hodnoty majetku dané osoby. Je věnována bohyni lásky freye a bohu plodnosti a léta Freyrovi. V širším významu jde o symbol obrany a zachování všeho vlastnictví a také upřímnosti. Slouží také k přitáhnutí hojnosti.

Objednat runu z 1300
běžná cena 2600
50% sleva dostupná dnes
Medailon Fehu vám přinese:
Finance
štěstí

Zdraví, růst majetku a štěstí v podnikání

Spirituální
hojnost

Klid, bezpečí vašeho životního standardu a respekt přátel a kolegů

Ochranu před
ztrátami

Vaši nejbližší se od vás neodvrátí. Budete mít úspěch ve všech finančních operacích, budete ceněni v zaměstnání a vaše kariéra bude postupovat

Medailon Fehu je extrémně účinný symbol, který pro vás bude nepostradatelný při řešení finančních záležitostí.
Naše runy

Kupte si od nás kombinaci run Fehu pro materiální a spirituální štěstí a medailony s jinými runami a jejich kombinacemi. Pro úspěch a pocit naplnění, pro zdraví a dlouhověkost, pro nalezení skutečné lásky a fungující rodinu, pro ochranu před zlem a jako talisman na dlouhé cesty.

Objednat runu z 1300 *
běžná cena 2600
50% sleva dostupná dnes
* Cena runy při objednání kombinace
Zpětná vazba
Zde jsou recenze na naše medailony od zákazníků:
Jakub 32
před 3 dny

Popravdě jsem byl docela skeptický. Samozřejmě runy nevyřeší všechny vaše problémy přímo, ale… rozhodl jsem medailon koupit… Víte, energie, kterou vydávají, mě začala ihned nějakým způsobem ovlivňovat a měnit mě k lepšímu, "napravovat" mě. Dobíjí mě a mám pocit, že jsem díky nim odvážnější. Mohu jistě říci, že po nákupu tohoto medailonu se můj život velmi změnil. Stalo se mi několik zajímavých věcí během několika týdnů. Přestěhoval jsem se do nového bytu, byl jsem povýšený v práci a měl jsem příjemné rande. Takže vlastně vše, co slibovali - zlepšení v materiální oblasti i spirituální oblasti života. Nejdůležitější ale je nepromarnit žádnou šanci a pracovat na dosažení vašich snů. Co mohu říci? Jsem spokojený se svým nákupem a mohu to všem doporučit!

Klára 28
před 3 dny

V krátkosti - je to mystické! Stále nechápu, jak to funguje, ale opravdu to funguje:) Koupila jsem amulet jen ze zvědavosti a můj život se začal ihned měnit. Nejdůležitější událostí bylo, že jsem ihned po zakoupení získala práci ve velmi dobré firmě! Nyní jezdím na služební cesty, setkávám se se zajímavými lidmi a mám nové příležitosti. Nosím medailon na krku všude, kam jdu :)